קורס
עריכת וידיאו

הקורס היחיד בארץ המשלב התמקצעות
בשתי התוכנות Avid וגם Premiere

הצטרפו לבוגרים שלנו שהשתלבו בתעשייה בקלות

לוגואים מרווחים - עריכת וידיאו
לוגו שקוף בלינק מלבן

לא עוד קורס רגיל לידע בסיסי בעריכה. אנחנו מלמדים להיות עורכים מקצועיים בעלי ידע נרחב ויכולות עריכה ברמה הגבוה ביותר. עם המון תרגול ורכישת ניסיון משמעותי, הן בתוכנות והן בתהליך עבודה של עורך מקצועי, הבוגרים שלנו יכולים להשתלב בתעשייה ללא מאמץ לאחר הלימודים. בין אם בתעשיית הסרטים והסדרות, הפרסומות או המדיה החברתית.

הקורס היחיד בארץ שמלמד לעומק עם Avid וגם Premiere. כך אתם הופכים להיות העורכים הכי מקצועיים בתחום עם יכולת להשתלב בכל התעשייה ובכל מקום בקלות. 

לא נדרש ידע קודם, לומדים את שתי התוכנות מההתחלה ועד הסוף.

תוכנת Premiere

Premier logo

Premier היא תוכנה מקצועית לעריכת וידאו שפותחה על ידי חברת Adobe. התוכנה מסוגלת לקרוא סרטי וידאו במספר רב של פורמטים. עורך הווידאו יכול לבטל שזירה, לקטוע קטעים מסרט וידאו, למזג בין קטעי וידאו שונים, להוסיף להם כותרות, טקסטים, אנימציות, לערוך מעברים מונפשים בין קטעי הווידאו הערוכים ולהוסיף להם אפקטים. את התוצאה הסופית ניתן להעביר לשימושן של תוכנות אדובי אחרות.

השימוש בה נעשה בעיקר לקליפים, פרסומות וסרטונים קצרים.

תוכנת Avid

avid logo

Avid היא תוכנה חזקה ויציבה יותר, המשמשת בעיקר לעריכת סרטים וסדרות. כיום זאת התוכנה בה משתמשים בתעשיית הסרטים והסדרות בכל העולם וכמעט כל הסרטים הגדולים בעולם נעשים על התוכנה הזאת. התוכנה כוללת מעבר לעריכת וידיאו ברמה גבוה גם תיקון צבע ועריכת סאונד.

ההתמקצעות בתוכנה הזאת במהלך הלימודים והניסיון שתרכשו יהפוך אתכם למקצוענים אמיתיים בתחום.

מה לומדים?

להביע סיפור באמצעות העריכה שלך. כיום כל מה שקשור לויזואל כרוך בעריכה בין אם מדובר בעריכת סרטים וסדרות או סרטונים לתיק-טוק. כלומר, הידע בעריכה פותח דלתות למגוון אין סופי של עבודות בתעשיות הסרטים והסדרות, הפוסט, ההיי-טק, הפרסום והשיווק. תוכלו לעבוד גם כפרילנסרים וגם כשכירים.

הקורס נותן יכולת הבנה של משמעויות רגשיות של מספר שוטים, תלמדו תהליך חשיבה הן טכני והן קונספטואלי על מנת שתדעו איך להוסיף רגש מתח וכו׳, למעשה תספרו סיפור ותעבירו מסר דרך העריכה.

המרצה של הקורס היא כמובן מרצה שעובדת בתעשייה וזכתה בפרסים על העבודות שלה. כחלק מהמשימות בקורס תשחזרו פרוייקטים ותלמדו מהטעויות שלה ומהביקורות שספגה בעצמה בדרך עד שהגיע להיות בעמדת מפתח בתחום עריכת הוידיאו. למעשה אנחנו סוגרים את הפער בניסיון שאתם זקוקים לו כדי להיכנס לעבודה בתחום במהירות ובקלות.

העיסוק העיקרי הוא באופן העבודה בדרך הנכונה וב-Workflow זאת בנוסף להתמקצעות ותרגול עשיר בשתי התוכנות. המחשבים חזקים הכיתות אינטימיות וקטנות, כך מתאפשר זמן מורה-תלמיד משמעותי וחווית לימוד נכונה.

שיטת הלימוד של BLINK

ללמוד עריכת וידיאו כמקצוע

פיתחנו שיטה ייחודית המוותרת על הלימוד הלינארי המקובל, ובמקום זה אנו מלמדים את לב המערכת ומעליה, שכבה אחרי שכבה, את כל מה שמשרת אותה, עד להשלמת כל הידע הדרוש.

7
8

לימוד תיקון הצבע עוסק בעיקר ולא בטפל ובדרך זאת החומר נלמד בצורה מושלמת, ללא תכנים ומידע מיותרים.

במהלך הלימודים התלמידים משחזרים ללא הרף פרויקטים קיימים ואגב כך לומדים, מעבר לתוכנה עצמה, את הדרך הנכונה והטובה לבצע פרויקט מתחילתו ועד סופו.

אנו דוגלים בלימודים בכיתות קטנות, על מנת לאפשר לכל תלמיד את הזמן ותשומת הלב להם הוא ראוי.

והכי חשוב לזכור: את התוכנה תמיד אפשר ללמוד באינטרנט, אבל להבין אותה לעומק, מהי הדרך הנכונה לעבוד מה וכיצד מבצעים את הפרויקט המושלם, לומדים כאן.

קצת על בית ספר BLINK

ללמוד בלב התעשייה

בית הספר פועל בשיתוף עם אחד מבתי ה-Postproduction, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל.

במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

בית הספר מקיים קורסים במחזורים של עד 10 תלמידים בכיתה ונחשב כיום לבית הספר עם יחס מורה/תלמיד הטוב ביותר.

מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

מה התלמידים אומרים עלינו?

 

 לאחר שניסיתי ללמוד במכללה מובילה בתחום עיצוב מדיה, הגעתי לבלינק לנסין נוסף. הלימודים בבלינק התגלו כחוויה שונה לחלוטין. הלימודים הועברו עם יחס אישי בצורה מקצועית. מעבר למסגרת הלימוד, זכיתי במנטור מדהים שמכיר מקרוב מאד את תעשיית הפוסט ומודע לכל הדרישות של התעשיי כדי להשתלב בה. מבחינתי, הדבר החשוב ביותר שקיבלתי בבלינק הם כלים מקצועיים לחיים ודחיפה ענקית לעשייה ויצירה.

 

– דקל הילל

 
 ללא ספק אחד המקומות המעולים שלמדתי בהם. יכולה להעיד שדברים שהיו לוקחים לי ללמוד שלוש שנים במסגרות אחרות, בבלינק למדתי במספר חודשים בלבד,
כשאנחנו מקבלים את העיקר ואת התמצית הכי יעילה מכל דבר ודבר, נוסף לאווירה הביתית והמיוחדת של הכיתה עצמה המעודדת את היצירתיות והרצון ללמוד. יצאתי משם לא רק עם כלים חדשים למקצוע, אלא גם עם ידע עצום והמון הכוונה ועזרה ביציאה למסגרת העבודה כפרילנסרית ולאתגרים שזה מביא איתו. בית ספר מקסים עם מורה מעולה בעל סבלנות אין קת, מומחיות ואהבה למקצוע. ממליצה בחום. היום אני עובדת בתור מעצבת ומנפישה במשרה מלאה במחלקת גרפיקה מתקדמת ומרגישה לגמרי בקיאה בדרישות התפקיד.
 

– ירדן רוטנר

 
הגעתי לבלינק דרך חברה שראתה שאני מצייר והמליצה לי להעשיר את הידע, ולצבור כלים ליצירה. בבלינק למדתי המון על תוכנות המחשב השונות והעבודה איתם. על יצירה בדגש על אווירה, צבע, אפיון, עיצוב ותנועה. וכל זה בכיתה קטנה באווירה משפחתית עם יחס אישי ביותר.
ללא ספק אם ללמוד אז ב״בלינק״ כי מעבר לידע הרב והמקצועיות יש גם נשמה ענקית מאחורי הדברים וההרגשה שתמיד איתך שם נותנת המון להתפתחות.

-דורון לין

השאירו פרטים למידע נוסף!