רוצים ללמוד עריכת וידאו?
שיעור ניסיון חינם!

 לא נדרש ידע קודם
 ליווי צמוד, יחס אישי ומשפחתי
תרגול ויצירת פרוייקטים לתיק עבודות
הבוגרים שלנו משתלבים בתעשייה בקלות
 מרצים שעובדים בתעשייה העורכים את הסרטים והסדרות המוכרים בארץ
 הקורס היחיד בארץ שמשלב לימוד של Avid ו-Premiere
בואו לסיור!
לוגו שקוף בלינק מלבן

הייחוד של לימודי עריכת הוידאו

לא עוד קורס רגיל לידע בסיסי בעריכה. אנחנו מלמדים להיות עורכים מקצועיים בעלי ידע נרחב ויכולות עריכה ברמה הגבוה ביותר. עם המון תרגול ורכישת ניסיון משמעותי, הן בתוכנות והן בתהליך עבודה של עורך מקצועי, הבוגרים שלנו יכולים להשתלב בתעשייה ללא מאמץ לאחר הלימודים. בין אם בתעשיית הסרטים והסדרות, הפרסומות או המדיה החברתית.

הקורס היחיד בארץ שמלמד לעומק עם Avid וגם Premiere. 

כך אתם הופכים להיות העורכים הכי מקצועיים בתחום עם יכולת להשתלב בכל התעשייה ובכל מקום בקלות. 

לא נדרש ידע קודם, לומדים את שתי התוכנות מההתחלה ועד הסוף.

Asset_6@2x

היתרונות של בלינק

 מרצים ומורים מהטופ של תעשיית הטלוויזיה, הקולנוע והגיימינג בישראל.

הכשרה והתמקצעות בפוטושופ ואילוסטרייטור עם לוח איור דיגיטלי.

 הכשרה פרקטית ומעשית הרבה מעבר לתיאוריה

 ליווי צמוד מחוץ לכיתה ולשעות הלימוד

 קורס מלא שלאחריו תוכלו להשתלב בתעשייה בקלות

 תרגול מקיף ומעמיק ויצירת תיק עבודות מפרוייקטים

Asset_9

מה לומדים?

להביע סיפור באמצעות העריכה שלך.

 יסודות העריכה

 שפות וטכניקות עריכת

 למידה מעמיקה של שתי התוכנות המשומשות היום בכל תעשיה: Avid ו-Premiere.

 עריכת קליפים, סרטונים, סרטים, סדרות ופרסומות

כיום כל מה שקשור לויזואל כרוך בעריכה בין אם מדובר בעריכת סרטים וסדרות או סרטונים לתיק-טוק.

כלומר, הידע בעריכה פותח דלתות למגוון אין סופי של עבודות בתעשיות הסרטים והסדרות, הפוסט, ההיי-טק, הפרסום והשיווק. תוכלו לעבוד גם כפרילנסרים וגם כשכירים.

הקורס נותן יכולת הבנה של משמעויות רגשיות של מספר שוטים, תלמדו תהליך חשיבה הן טכני והן קונספטואלי על מנת שתדעו איך להוסיף רגש מתח וכו׳, למעשה תספרו סיפור ותעבירו מסר דרך העריכה.

המרצה של הקורס היא כמובן מרצה שעובדת בתעשייה וזכתה בפרסים על העבודות שלה.

כחלק מהמשימות בקורס תשחזרו פרוייקטים ותלמדו מהטעויות שלה ומהביקורות שספגה בעצמה בדרך עד שהגיע להיות בעמדת מפתח בתחום עריכת הוידיאו. למעשה אנחנו סוגרים את הפער בניסיון שאתם זקוקים לו כדי להיכנס לעבודה בתחום במהירות ובקלות.

העיסוק העיקרי הוא באופן העבודה בדרך הנכונה וב-Workflow זאת בנוסף להתמקצעות ותרגול עשיר בשתי התוכנות. המחשבים חזקים הכיתות אינטימיות וקטנות, כך מתאפשר זמן מורה-תלמיד משמעותי וחווית לימוד נכונה.

תמונה שניה קטנה

שיטת הלימוד של BLINK

אצלנו תלמדו איור דיגיטלי כמקצוע!

פיתחנו שיטה ייחודית ללמידת התוכנות השונות.

אנו מלמדים את לב המערכת ומעליה, שכבה אחרי שכבה, את כל הכלים המשרתים אותנו, עד להשלמת כל הידע הדרוש.

השיטה עוסקת בעיקר. בדרך זאת החומר נלמד בצורה מושלמת, ללא תכנים ומידע מיותרים.

במהלך הלימודים התלמידים משחזרים ללא הרף פרויקטים קיימים וכך לומדים, מעבר לתוכנות עצמן, את הדרך הנכונה והטובה לבצע פרויקט מתחילתו ועד סופו.

באופן זה השיטה מייתרת את החלוקה לקורסים ל”מתחילים” ו-“מתקדמים” ומציעה במקומם קורס אחד מלא מההתחלה ועד הסוף. אנו דוגלים בלימודים בכיתות קטנות, על מנת לאפשר לכל תלמיד את הזמן ותשומת הלב להם הוא ראוי.

והכי חשוב לזכור: את התוכנות תמיד אפשר ללמוד באינטרנט, אבל להבין אותה לעומק, מהי הדרך הנכונה לעבוד, כיצד מבצעים את הפרויקט המושלם, לומדים כאן.

קצת על בית הספר BLINK

אם כבר ללמוד איור דיגיטלי אז רק בלב התעשייה.

בית הספר פועל בשיתוף עם אחד מבתי ה-Postproduction, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל.

במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

בית הספר מקיים קורסים במחזורים של עד 10 תלמידים בכיתה ונחשב כיום לבית הספר עם יחס מורה/תלמיד הטוב ביותר.

מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

האם מתרגלים הרבה? 

כן, המון! משיעור לשיעור תצטרכו להגיש סרטונים קצרים לשיפור הביצועים וההבנה של החומר הנלמד בכיתה. תידרשו להגיש פרוייקטים של סרטונים מבוססי תכנון וביצוע מההתחלה ועד הסוף.

הפרוייקטים יכולים להוות תיק עבודות ראשוני.

מה התלמידים אומרים עלינו?

  לאחר שניסיתי ללמוד במכללה מובילה בתחום עיצוב מדיה, הגעתי לבלינק לנסין נוסף. הלימודים בבלינק התגלו כחוויה שונה לחלוטין. הלימודים הועברו עם יחס אישי בצורה מקצועית. מעבר למסגרת הלימוד, זכיתי במנטור מדהים שמכיר מקרוב מאד את תעשיית הפוסט ומודע לכל הדרישות של התעשיי כדי להשתלב בה. מבחינתי, הדבר החשוב ביותר שקיבלתי בבלינק הם כלים מקצועיים לחיים ודחיפה ענקית לעשייה ויצירה. 

– דקל הילל

  ללא ספק אחד המקומות המעולים שלמדתי בהם. יכולה להעיד שדברים שהיו לוקחים לי ללמוד שלוש שנים במסגרות אחרות, בבלינק למדתי במספר חודשים בלבד,
כשאנחנו מקבלים את העיקר ואת התמצית הכי יעילה מכל דבר ודבר, נוסף לאווירה הביתית והמיוחדת של הכיתה עצמה המעודדת את היצירתיות והרצון ללמוד. יצאתי משם לא רק עם כלים חדשים למקצוע, אלא גם עם ידע עצום והמון הכוונה ועזרה ביציאה למסגרת העבודה כפרילנסרית ולאתגרים שזה מביא איתו. בית ספר מקסים עם מורה מעולה בעל סבלנות אין קת, מומחיות ואהבה למקצוע. ממליצה בחום. היום אני עובדת בתור מעצבת ומנפישה במשרה מלאה במחלקת גרפיקה מתקדמת ומרגישה לגמרי בקיאה בדרישות התפקיד.

– ירדן רוטנר

 
הגעתי לבלינק דרך חברה שראתה שאני מצייר והמליצה לי להעשיר את הידע, ולצבור כלים ליצירה. בבלינק למדתי המון על תוכנות המחשב השונות והעבודה איתם. על יצירה בדגש על אווירה, צבע, אפיון, עיצוב ותנועה. וכל זה בכיתה קטנה באווירה משפחתית עם יחס אישי ביותר.
ללא ספק אם ללמוד אז ב״בלינק״ כי מעבר לידע הרב והמקצועיות יש גם נשמה ענקית מאחורי הדברים וההרגשה שתמיד איתך שם נותנת המון להתפתחות.

-דורון לין

השאירו פרטים למידע נוסף!