רוצים ללמוד After Effects?
נמאס לך ללמוד לבד?
הטוטוריאלים משעממים ונראים אותו הדבר?

שיעור ניסיון חינם!

לוגו שקוף בלינק מלבן

הקורס המקצועי והמתקדם ביותר ללימודי After Effects & Motion Design

שיטת לימוד ייחודית שתעניק לכם את ארגז הכלים המושלם בדרך הבטוחה להשתלב בתעשייה ומהר. לימדו איך לייצר את הסרטונים שלכם, כולל הנפשת דמויות, טקסטים, רקעים וכל מה שאתם יכולים לדמיין וללא צורך בידע מוקדם

 מרצים ומורים מהטופ של תעשיית הטלוויזיה, הקולנוע והגיימינג בישראל.

הכשרה והתמקצעות בתוכנות השונות (After Effects, Illustrator, Photoshop, Cinema 4D ועוד!) 

הכשרה פרקטית ומעשית הרבה מעבר לתיאוריה. 

ליוויו צמוד מחוץ לכיתה ולשעות הלימוד. 

קורס מלא שלאחריו לא תזדקקו לכלום! 

Asset_6@2x

מה זה, After Effects & Motion Design?

כיום כבר ידוע לכולם ש After Effects מעורב כמעט בכל סרט, סדרה, פרסומת או משחק מחשב, שרואים אור. מה שלא ידוע לכולם, זה עד כמה בעידן של היום, לא פעם, מעמידים דמות על רקע ריק מתוכן ואת כל השאר "מדביקים" אחר כך. רקעים שונים, קהל, דמויות מאוירות או מונפשות, תנועת חפצים בחלל בתלת ממד, תיקונים לתמונה ולצבע, מחיקת אלמנטים, ואפילו מרקם החלקיקים והאבק שבאוויר.

אפטר אפקטס נמצא בכל מקום מבלי שתבחינו בו. למעשה, ברוב המקרים אם לא הבחנתם בו, זה אומר שנעשתה עבודה טובה. אבל בעידן המודרני, שבו מידי יום מתחוללים שינויים באופן שבו אנו צורכים תוכן After Effects & Motion Design, הם הרבה יותר מזה. משום שבניגוד לפעם, כיום לא חייבים הפקה, צוות צילום או צוות עורכים כדי להביא תוצאות מעולות.

היום מי שלמד ושולט ב After Effects & Motion Design, מספיקה לו מצלמת טלפון איכותית ובעיקר דמיון ויצירתיות, בכדי לעשות את מה שרק לפני כמה שנים היה בגדר בלתי אפשרי.

הוא יכול ליצור תוכן שלם ומלא משל עצמו, מתחילת תהליך היצירה ועד סופו. והוא יכול לעשות זאת לבדו. הכשרה ב- BLINK, מבטיחה לסטודנטים את הכלים המתאימים ביותר להשתלב בתעשייה כ'אפטריסטים' מעולים או כיוצרים עצמאיים ולהיות הכי טובים ומקצועיים שאפשר.

Asset_9

מה לומדים?

 עבודת לימוד מעמיקה וכוללת על תוכנת After Effects, שמטרתה אינה רק לימוד הכפתורים והפקודות אלא לימוד והבנה של האופן בו התוכנה חושבת וההיגיון שעומד מאחוריה.

 לימודי תוכנות Adobe נוספות ומשלימות כגון Photoshop ו- Illustrator ליצירת גרפיקות (CG) ועבודה מרובה ושיטתית על חומרי גלם ממוחשבים.

 שיעורים דינמיים על תוכנת D4Cinema מבית Maxon בשילוב תוכנות Adobe, שנועדו להשחיז את כישוריו של היוצר הדיגיטלי של ימינו ולאפשר לו למדל ולהנפיש בתלת מימד.

 לימוד נרחב של תחומים משלימים כגון, אור, צל והצללות, למודי קונספט ולימודי תוכן מקיפים בשילוב תרגול מעשי, שמטרתם לחזק ולשפר את יכולותיו וביצועיו של התלמיד.

 לימודים מעשיים בשיטה של שחזור ויצירה של סרטונים מוכרים בדרך של פירוק, איתור והכרה של כל הגורמים השונים המשתלבים יחד להשלמת הסרטון. התלמידים יידרשו לשחזר בכוחות עצמם את אותם סרטונים.

 תרגול סרטונים קצרים להגשה משיעור לשיעור, להבנה מעשית של החומר הנלמד בכיתה וכן פרויקטים מהותיים המשלבים את כל הנדרש להשלמתם, משלב התכנון ועד לשלבי הביצוע והתוצאה. אלו יהוו תיק עבודות עבור התלמיד לכשיסתיימו לימודיו. 

 נלמד להכיר ולהבין את שוק העבודה. מתי כדאי להתחיל ואיך, כיצד נראה השוק כיום ואילו מגמות מובילות אותו ולאן. נלמד להתמצא בערך של העבודה שלנו ואיך כדאי לתמחר את עצמנו. למשל, חיקוי תזוזה של מצלמה באנימציה (יצירת קלוז אפ, תזוזה לכיוונים שונים ועוד). או יצירת אשליות עם אפקטים מיוחדים בסרטים שהם לא אנימציה.

ועוד ועוד..

שיטת הלימוד של BLINK

אצלינו תלמדו After Effects & Motion Design כמקצוע!

ב- BLINK, פיתחנו שיטה ייחודית המוותרת על הלימוד הלינארי המקובל, ובמקם זה מלמדת בשיטה (בדומה לבצל) את לב המערכת ומעליה, שכבה אחרי שכבה, את כל מה שמשרת אותה, עד להשלמת כל הידע הדרוש. השיטה עוסקת בעיקר ולא בטפל ובדרך זאת החומר נלמד בצורה מושלמת, ללא תכנים ומידע מיותרים. במהלך הלימודים התלמידים משחזרים ללא הרף פרויקטים קיימים ואגב כך לומדים, מעבר לתוכנה עצמה, את הדרך הנכונה והטובה לבצע פרויקט מתחילתו ועד סופו.

באופן זה השיטה מייתרת את החלוקה לקורסים ל"מתחילים" ו- "מתקדמים" ומציעה במקומם קורס אחד מלא מההתחלה ועד הסוף.

אנו דוגלים בלימודים בכיתות קטנות, על מנת לאפשר לכל תלמיד את הזמן ותשומת הלב להם הוא ראוי. והכי חשוב לזכור:

את התוכנה תמיד אפשר ללמוד באינטרנט, אבל להבין אותה לעומק, מהי הדרך הנכונה לעבוד מה וכיצד מבצעים את הפרויקט המושלם, לומדים כאן.

Asset_6@2x

קצת על בית הספר BLINK

אם כבר ללמוד After Effects אז רק בלב התעשייה.

בית הספר פועל בשיתוף עם אחד מבתי ה-Postproduction, התוססים והחשובים ביותר הפועלים כיום, ושוכן בלב תעשיית הקולנוע, הטלוויזיה והפרסומות בישראל.

במתחם פועלות לא פחות מחמש חברות הפקה שונות, שני אולפני סאונד מהנחשבים ביותר, אולפן גרין סקרין, אולפן און ליין, ושניים מבתי ה After Effects המוכרים והנחשבים ביותר בתעשייה כיום.

בית הספר מקיים קורסים במחזורים של עד 10 תלמידים בכיתה ונחשב כיום לבית הספר עם יחס מורה/תלמיד הטוב ביותר.

מחשבה רבה הושקעה בבחירת המיקום וגודל הכיתות במטרה למקסם את היכולת של התלמידים להקשיב וליישם את החומר הנלמד.

האם מתרגלים הרבה? 

כן, המון! משיעור לשיעור תצטרכו להגיש סרטונים קצרים לשיפור הביצועים וההבנה של החומר הנלמד בכיתה. תידרשו להגיש פרוייקטים של סרטונים מבוססי תכנון וביצוע מההתחלה ועד הסוף.

הפרוייקטים יכולים להוות תיק עבודות ראשוני.

מה התלמידים אומרים עלינו?

  לאחר שניסיתי ללמוד במכללה מובילה בתחום עיצוב מדיה, הגעתי לבלינק לנסין נוסף. הלימודים בבלינק התגלו כחוויה שונה לחלוטין. הלימודים הועברו עם יחס אישי בצורה מקצועית. מעבר למסגרת הלימוד, זכיתי במנטור מדהים שמכיר מקרוב מאד את תעשיית הפוסט ומודע לכל הדרישות של התעשיי כדי להשתלב בה. מבחינתי, הדבר החשוב ביותר שקיבלתי בבלינק הם כלים מקצועיים לחיים ודחיפה ענקית לעשייה ויצירה. 

– דקל הילל

  ללא ספק אחד המקומות המעולים שלמדתי בהם. יכולה להעיד שדברים שהיו לוקחים לי ללמוד שלוש שנים במסגרות אחרות, בבלינק למדתי במספר חודשים בלבד,
כשאנחנו מקבלים את העיקר ואת התמצית הכי יעילה מכל דבר ודבר, נוסף לאווירה הביתית והמיוחדת של הכיתה עצמה המעודדת את היצירתיות והרצון ללמוד. יצאתי משם לא רק עם כלים חדשים למקצוע, אלא גם עם ידע עצום והמון הכוונה ועזרה ביציאה למסגרת העבודה כפרילנסרית ולאתגרים שזה מביא איתו. בית ספר מקסים עם מורה מעולה בעל סבלנות אין קת, מומחיות ואהבה למקצוע. ממליצה בחום. היום אני עובדת בתור מעצבת ומנפישה במשרה מלאה במחלקת גרפיקה מתקדמת ומרגישה לגמרי בקיאה בדרישות התפקיד.

– ירדן רוטנר

 
הגעתי לבלינק דרך חברה שראתה שאני מצייר והמליצה לי להעשיר את הידע, ולצבור כלים ליצירה. בבלינק למדתי המון על תוכנות המחשב השונות והעבודה איתם. על יצירה בדגש על אווירה, צבע, אפיון, עיצוב ותנועה. וכל זה בכיתה קטנה באווירה משפחתית עם יחס אישי ביותר.
ללא ספק אם ללמוד אז ב״בלינק״ כי מעבר לידע הרב והמקצועיות יש גם נשמה ענקית מאחורי הדברים וההרגשה שתמיד איתך שם נותנת המון להתפתחות.

-דורון לין

השאירו פרטים למידע נוסף!